Volný čas v Jihomoravském kraji  >  Volný čas ve Zlíně

Honzíkovy cesty aneb Evropou "na punk"- Zlín

13.03.2018

Sklep 33, Třída Tomáše Bati 190, Zlín

Cena:60 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Honzíkovy cesty aneb Evropou "na punk"- Zlín -Sklep 33, Třída Tomáše Bati 190, Zlín

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Honzíkovy cesty aneb Evropou "na punk"- Zlín

Po několika úspěšných přednáškách v Brně, Ostravě či Havířově se tentokrát Honza vydává se svým příběhem do klubu Sklep 33 ve Zlíně.

 

Než se stal cestovatelem, musel si projít v životě několika těžkými zkouškami. Od hromady alkoholových excesů, pobytu na léčení v psychiatrické léčebně až po několik měsíců života na ulici. Jak se z toho všeho nakonec dostal a co způsobilo, že se dostal právě k cestování? A jak nakonec absolvoval dvouměsíční trip po Evropě sám, jen stopem či pěšky s batohem a stanem na zádech s minimem financí a co ho všechno potkalo v zemích jako je Kosovo, Albánie či Bosna a další?

 

Příběh o tom, že v životě i v cestování na vlastní pěst je nejdůležitější vůle a odhodlání a že občas dobře mířená facka, ať už životní či cestovatelská nemusí být ke škodě, ba naopak. A taky o tom, co všechno může člověk na cestě potkat nejen v životě, ale především v cestování. Ať už je to setkání s medvědem v Rumunsku, setkání s členem Kosovké osvobozenecké armády v Albánii, mejdan s muslimy na bosenské farmě či nerozumný výstup na Triglav, nejvyšší horu Slovinska.

 

Přijďte si vyslechnout příběh o tom, jak se nejenom porvat se životem na hraně a okraji společnosti a vyváznout z toho bez újmy, ale také o tom, jak na místech, kde by jste to čekali možná nejméně, lze potkat lidi, kteří udělají první poslední, aby vám pomohli splnit cestovatelský sen.

 
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Honzíkovy cesty aneb Evropou

Zaslat odkaz na kulturní akci Honzíkovy cesty aneb Evropou "na punk"- Zlín -Sklep 33, Třída Tomáše Bati 190, Zlín na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?