Lokalita:

Koncerty, festivaly, divadlo, kultura v Jihočeském kraji

Prodej vstupenek

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Situační komedie s legendární autorovou postavou Francoise Pignona, která je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři.
20.09.2019
13:00 - 17:00 hod
pátek

Farmářské trhy- Strakonice- září 2019

Velké náměstí Strakonice- pod radnicí

okres Strakonice
ULOŽIT SI TUTO AKCI

"V sezóně 2019 se budou farmářské trhy ve Strakonicích konat opět každý druhý pátek celkem ve 12 termínech - v 6 jarních a 6 podzimních s výjimkou letní sezóny (červenec, srpen). Doba konání se oproti loňsku nemění. Trhy budou probíhat mezi 13. - 17. hodinu. Kompletní přehled termínů viz plakáty níže. Trhy se budou opět konat na strakonickém Velkém náměstí - v

...více
20.09.2019-21.09.2019
20:00
pátek - sobota

DORIAN/FLIP TOUR/- koncert Vimperk

Disco club Calypso Vimperk

okres Prachatice
ULOŽIT SI TUTO AKCI
120,-

Rapper a producent Dorian z labelu Blakkwood Records vyjíždí na tour s novým albem Flip.Přijímáme podzimní a zimní dětské a těhotenské oblečení, kočárky, dětské potřeby, sportovní vybavení,… Autorem libreta opery Demofoonte je nejvýznamnější italský dramatik 18. století  a císařský dvorní básník Pietro Metastasio. Koncert věnovaný památce Anny Krýžové. Večerem plným osvědčených hitů vás provede DJ Franta Mareš a živě vystoupí kapela Holki!

Gastro-kulturní festival pořádaný již druhým rokem. Mladí vietnamští studenti si dávají za cíl přiblížit návštěvníkům vietnamskou kulturu, tradice a jídlo. Program je plný hudby, tance, přednášek a i workshopů. Naučte se připravovat pravé letní závitky.Barokní ohňostroj a barokní iluminace Datum a čas konání: 21. 9. 2019 (So), 21:00Smyčcové kvartety vrcholného klasicismu na dobových nástrojích Den a čas konání: 21. 9. 2019 (So), 13:00 Místo konání: Sloupová síň (Studijní centrum), I. zámecké nádvoříAutorem libreta opery Demofoonte je nejvýznamnější italský dramatik 18. století  a císařský dvorní básník Pietro Metastasio. 

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar.Společný koncert japonských a píseckých umělců. Minori Nakaune - housle, Hiroko Takamatsu - viola, Ayako Toyoda – housle, Jiří Votýpka – housle, Radek Žitný – klarinet, Mamoru Yabuki - klavír 50 Kč sleva na Senior PasAutorem libreta opery Demofoonte je nejvýznamnější italský dramatik 18. století  a císařský dvorní básník Pietro Metastasio. Hra o lásce a rodinných poutech plná úsměvných, dojemných, ale i vážnějších momentů. Herecký koncert Zlaty Adamovské, Petra Štěpánka a Jany Strykové, či Lucie Štěpánkové.
26.09.2019
čtvrtek

Petr Rímský – Koncert s těmi, které mám rád- České Budějovice

Horká Vana, Česká 7, České Budějovice

okres České Budějovice
ULOŽIT SI TUTO AKCI
130 Kč

Petr Rímský & Misitu – Koncert s těmi, které mám rádHosté: Lenka Pužmanová a Josef Odradovec. Oba z ČB, takže spíš hostitelé.Sdílejte, šiřte a přijďte, není nad živou muziku s kapkou improvizace :-).Petr Rímský říká: „Miluji setkávání s dobrými lidmi. Toho není nikdy dost a ubývá. Facebook ho nikdy nenahradí. A tak se těším i na ta koncertní setkání

...více

Původní alegorické drama, které se řadí mezi společná díla bratří Čapků, Karla a Josefa, uplatňuje kritický po hled na tehdejší a bohužel i současnou společnost, kde všechny vztahy určují sobecké zájmy.

K poslechu a tanci hraje Johny Band.Jan Rudolf Černín mezi Prahou, Vídní a Krásným Dvorem: Jindřichův Hradec
27.09.2019-28.09.2019
21:00
pátek - sobota

PSH- koncert České Budějovice

Klub K2 České Budějovice

okres České Budějovice
ULOŽIT SI TUTO AKCI
250,-

Peneři strýčka Homeboye (zkracováno také jako PSH) je česká rapová skupina působící od poloviny devadesátých let 20. století.<< < 1 2 3 4 5 6 > >>


České Budějovice
   Český Krumlov
   Jindřichův Hradec
   Písek
   Prachatice
   Strakonice
   TáborKoncerty Jihočeský kraj
   Festivaly Jihočeský kraj
   Muzikály Jihočeský kraj
   Divadlo Jihočeský kraj
   Film Jihočeský kraj
   Farmářské trhy Jihočeský kraj
   Akce pro děti Jihočeský kraj
   Sport Jihočeský kraj
   Volný čas Jihočeský kraj
   Výstavy Jihočeský kraj

Přidat kulturní akci Vložit kulturní akci ZDARMA

Koncerty v Praze
Koncerty v Brně
Koncerty v Ostravě
Koncerty v Plzni
Koncerty v Olomouci
Koncerty v Liberci
Koncerty v Ústí nad Labem
Koncerty v Českých Budějovicích
Koncerty v Hradci Králové
Koncerty v Pardubicích
Koncerty ve Zlíně
Vánoční koncerty
Muzikály v Praze
Festivaly 2019
Novinky ze světa hudby a kultury