Lokalita:

Koncerty v Písku, festivaly, divadlo, kultura

Prodej vstupenek

<< < 1 2 > >>

Parafráze Fausta. Doktor Foustka je černou skvrnou na důvěryhodnosti vědeckého ústavu. Zapletl se se silami, které zpochybňují vědecký světový názor.Nenechte si ujít XX. ples města Písku, který se koná 1. února od 20 hodin.

Přijďte si poslechnout Halininy rady. Pak vám bude jasné, jak zvládnout své šikanující děti, zvětšující se tělo, jak znovu najít lásku a jak se smát všemu blbému, co vás potká. A o to přece vždycky jde!Jedinečná rockerka Petra Janů v minulém roce oslavila neuvěřitelných čtyřicet pět let působení na scéně a v nové sezoně se společně se svou kapelou Amsterdam vydává na energické turné po České a Slovenské republice.Také máte doma svůj nebo babiččin památníček plný vzpomínek? Musica dolce vita vám přináší “LÍSTKY DO PAMÁTNÍKU“, program plný krásné hudby našich klasiků počínaje F. Škroupem, B. Smetanou, či A.Dvořákem k významným skladatelům 20. století.Soubor trubačů Lesnické školy v Písku zve širokou veřejnost na 10. TRUBAČSKÝ PLES (nejen pro trubače), který se koná 7. února 2020 od 19:00 hodin v Kulturním domě v Písku.Ochotnický soubor Copánek srdečně zve na představení na motivy pohádky Karla Čapka. neděle 9. února od 10:00 a 15:00 | Loutkový sál | 50 Kč

K tanci a poslechu hraje kapela Johny Band.
14.02.2020
19:30
pátek

Valentýnský ples

Fráni Šrámka 169, Písek

okres Písek
ULOŽIT SI TUTO AKCI
350,-KčX. charitativní ples pro protivínskou sokolovnu pořádá dne 15. února Spolek fór Protivín.Zkrotit princeznu není jen tak, zvláště když jí tatínek král všechno dovolí a splní každý její rozmar. S princeznou si neví rady ani Melánie, která, kromě toho, že se stará o královské hospodářství, marně se snaží princeznu učit.

Ples sportovců s vyhlášením nejúspěšnějších sportovců Písecka za rok 2019 se uskuteční v pátek 21. února od 19 hodin v Kulturním domě Písek.Přijďte si vychutnat večer plný irského tance a hudby v podání taneční skupiny Rinceoirí a kapely Shannon. Dvě profesionální umělecké skupiny se spojily, aby vytvořily pohádkový příběh o lásce, zradě, odvaze a odpuštění.Na 75. Baráčnickém plese bude k tanci a poslechu hrát B-kvintett a Strings. Kroje místní i přespolní svéráz vítány.Z důvodu nemoci pana Muchy jsme byli nuceni Varhanní koncert pro čtyři ruce zrušitSrdečně Vás zveme na maškarní karneval pro děti plný her, soutěží a muziky, který bude moderovat Milan Mudroch.Dokonalá svatba je anglická situační komedie britského dramatika Robina Hawdona, která měla premiéru roku 1994 a od té doby se objevuje na jevištích celé Evropy.

„Fantazie je důležitější než vědění“ Autor staví svůj příběh na dramatické spekulaci a fiktivním setkání Alberta Einsteina a jeho dospělé dcery Lieserl. Einsteinovi se skutečně předtím, než se oženil se svojí první ženou Milevou, v roce 1902 narodila dcera, která ale už v roce 1904 záhadně zmizela.K poslechu a tanci hraje hudební skupina Horváth Band a večerem provází moderátorka Nikol Šedinová.
28.03.2020
20:00
sobota

Koncert CITRON + Host: Symfobia- Písek

Kulturní dům Písek Písek

okres Písek
ULOŽIT SI TUTO AKCI
390,-

Citron vyráží na jaře příštího roku na turné “ Supi se slétají “! Doprovázet je bude slovenská Symfobia. Česká hudební legenda Citron vyráží po roce opět na turné po České republice, tentokráte s názvem “Supi se slétají Tour 20

...více

<< < 1 2 > >>


České Budějovice
   Český Krumlov
   Jindřichův Hradec
   Písek
   Prachatice
   Strakonice
   TáborKoncerty Písek
   Festivaly Písek
   Muzikály Písek
   Divadlo Písek
   Film Písek
   Farmářské trhy Písek
   Akce pro děti Písek
   Sport Písek
   Volný čas Písek
   Výstavy Písek

Přidat kulturní akci Vložit kulturní akci ZDARMA

Koncerty v Praze
Koncerty v Brně
Koncerty v Ostravě
Koncerty v Plzni
Koncerty v Olomouci
Koncerty v Liberci
Koncerty v Ústí nad Labem
Koncerty v Českých Budějovicích
Koncerty v Hradci Králové
Koncerty v Pardubicích
Koncerty ve Zlíně
Vánoční koncerty
Muzikály v Praze
Festivaly 2020
Divadlení představení
Novinky ze světa hudby a kultury