Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/

Akce již proběhla!

29.05.2018

Akce již proběhla!

20:00

HILT black light theatre Praha

Cena:590,-

PRODEJ VSTUPENEK Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/ -HILT black light theatre Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/

Tato show je velmi netradiční. Nejde o klasické představení, ale o kompilaci nejlepších scén černého divadla HILT. Vše je pojato hlavně s humorem a nadsázkou, takže neočekávejte klasickou inscenaci, ale zábavu bez přemýšlení. Jen vnímejte efekty a tanec.

Tajemná postava s maskou zvaná (FANTOM) poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla.

Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek.
Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi.
V představení můžete zahlédnout nejen Theodora Hoidekra, původně tanečníka vedle Ivety Bartošové, Yanny Fabian, Heidi Janků, Evy Pilarové, Kateřiny Brožové a mnoha dalších. V souboru HILT hrají např.: Kisa Pivodová - známa nejen jako TV moderátorka a tanečnice, Štěpánka Pencová -řídí HILT s Theodorem, hrála v mnoha filmech v ČR i v zahraničí nebo se objevila na jevištích činohry i opery (aktuálně muzikál The Addams Family Karlín).

Scénář a režie: Theodor Hoidekr

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/ -HILT black light theatre
 
Praha

PRODEJ VSTUPENEK Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/ -HILT black light theatre Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci Phantom - black light theatre/HILT black light theatre Prague/ -HILT black light theatre Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?