Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze

LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha

Akce již proběhla!

15.08.2019

Akce již proběhla!

20:00

Letní scéna Harfa Praha


PRODEJ VSTUPENEK LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha koupit vstupenku na LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha

8. ročník divadelní přehlídky Letní scéna Harfa 2019

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete aby se vám narodil Václav Klaus.

Sestavíme si konečně pořádnou nekompromisní punkovou kapelu, koukneme se na dokonalý televizní program a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co všechno nás štve, protože každej správnej Čech neni nikdy spokojenej – Kdo nepláče, není Čech!

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.

ULOŽIT SI TUTO AKCI

LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha

PRODEJ VSTUPENEK LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha prodej vstupenek  LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!/LETNÍ SCÉNA HARFA 2018/- Praha -Letní scéna Harfa Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?