Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Hodoníně

Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov

Akce již proběhla!

03.07.2020

Akce již proběhla!

19:30

Letní kino Kyjov Kyjov

Cena:590,-

PRODEJ VSTUPENEK Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov Kyjov koupit vstupenku na Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov Kyjov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov

Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě.

 

Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout.

 

„Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý.

 

„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

 

Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

 

Kapacita koncertu je omezena. Areál se otevírá zpravidla 1 h před začátkem koncertu.

 Další koncerty skupiny ČECHOMOR
Oficiální web skupiny ČECHOMOR: http://cechomor.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov KyjovPRODEJ VSTUPENEK Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov Kyjov prodej vstupenek  Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov Kyjov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na Koncert ČECHOMOR AKUSTICKY- ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR- Kyjov -Letní kino Kyjov Kyjov

Zaslat odkaz na akci emailem