Divadlo v Jihomoravském kraji  >  Divadlo v Brně

CAVEMAN/(Rob Becker, režie Patrick Hartl)/hraje Jan Holík / Jakub Slach- Brno

27.12.2018

19:30

KD Rubín Brno

Cena:370,-

PRODEJ VSTUPENEK CAVEMAN/(Rob Becker, režie Patrick Hartl)/hraje Jan Holík / Jakub Slach- Brno -KD Rubín Brno prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce CAVEMAN/(Rob Becker, režie Patrick Hartl)/hraje Jan Holík / Jakub Slach- Brno

Máte chuť se rozesmát až k slzám?? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Na jaře letošního roku náš tým posílil herec divadla Ypsilon Jakub Slach. Ptáte se proč, když Caveman je přece představení jednoho herce? Odpověď je jednoduchá Jakub Slach hraje Cavemana v alternaci s Janem Holíkem. A právě Honza byl ten, kdo Jakuba doporučil producentovi a ostatním členům týmu. „Po té co jsme měli možnost vidět Jakuba na jevišti nebylo o čem přemýšlet „ říká Yvetta Lizatović z produkční společnosti POINT, která Cavemana v ČR uvádí. Máte chuť se zase jednou rozesmát až k slzám přijďte se podívat a přesvědčte se sami, že tato volba byla správná.

ULOŽIT SI TUTO AKCI

CAVEMAN/(Rob Becker, režie Patrick Hartl)/hraje Jan Holík / Jakub Slach- Brno -KD Rubín Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci CAVEMAN/(Rob Becker, režie Patrick Hartl)/hraje Jan Holík / Jakub Slach- Brno -KD Rubín Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?