Volný čas v Praze  >  Volný čas v Praze

Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?- Praha

14.03.2018

Prostor 8, Šmilovského 8, Praha

Cena:990 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?- Praha -Prostor 8, Šmilovského 8, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?- Praha

Zveme Vás na workshop vzdělávací platformy PIARISTI, během kterého proniknete do plánování a vymýšlení obsahu na sociální sítě.

O WORKSHOPU:
S lektorkou Marií Grafovou, která už několik let připravuje komunikaci pro firmy, na to půjdeme od lesa. "Na místě si připravíte obrysy vaší budoucí obsahové strategie a naučíte se rozplánovat témata. Pak se společně podíváme na zoubek samotné přípravě obsahu a nakonec si vyhodnotíte, zda to děláte dobře," dodává k obsahu kurzu lektorka.

O LEKTOROVI:
Marie Gráfová je Social Media Lead v obsahové agentuře Bubble, kde pomáhá copywriterskému týmu využívat na maximum možnosti sociálních sítí a kromě toho také píše a stará se o klientské profily. Je velmi aktivní na Twitteru (@sibiranka), který využívá hlavně pro hraní se slovy a úložiště toho nejlepšího, co ji cvrnkne do nosu. Volný čas dělí mezi vaření, knihy a poznávání toho nejlepšího, co nabízí hipsterská část Prahy.

CENA:
990 Kč*
(Zahrnuje občerstvení a nápoje)

*Z organizačních důvodů nepřijímáme přihlášky účastníků z agentur a freelancerů, kteří podnikají v oblasti marketingového či PR poradenství.

KAPACITA: 
20 osob
(Workshop bude zahrnovat obecnou část i individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho dotazům)

DOKLAD O ZAPLACENÍ:
Doklad o zaplacení ve formě příjmového pokladního dokladu Vám bude na vyžádání vystaven při registraci na místě v den konání akce. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

K odebírání newsletteru s informacemi o kurzech komunikace se můžete přihlásit zde: http://kurzy.piaristi.cz/info.Štítky: Přednáška / Konference

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?- Praha -Prostor 8, Šmilovského 8, Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?- Praha -Prostor 8, Šmilovského 8, Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?