Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně

Akce již proběhla!

06.12.2018

Akce již proběhla!

Semilasso, Palackého třída 12, Brno

Cena:270 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně -Semilasso, Palackého třída 12, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně

Zhruba někdy v roce 2010, v pozdních nočních hodinách v zakouřeným báru, vznikla myšlenka založit kapelu. "Ale hustou jakoby, teda jestli mi rozumíš, woe, metalovou! A vlastně hlavně, aby byla sranda!" Kupodivu se ten nápad, jako již mnohokrát před tím nerozplynul do ztracena, ale opravdu došlo k první zkoušce a na konci roku 2011 i k prvnímu koncertu.

Hledajíce vzor v záporňácích, nastoupila parta kámošů do vlaku jménem rock ´n´roll pod názvem TRAUTENBERK a řádně naložili pod kotel. Během dvou let si podmanili velkou část Západních Čech, vydali demo TADY JE TRAUTENBERKOVO (2012) a v zápětí debutové plnohodnotné album HLADOVÁ SRNA (2013). Pak přišla rána. Píše se 26.leden 2014 a zpěvák kapely Tomáš Obrouš Paima ve svých třiceti letech umírá na zástavu srdce v hotelovém pokoji ve Španělsku. Kapela váhá co dál. Narychlo uspořádá nebeský hudební festival OBRfest věnovaný Obroušově památce, kde vystoupí spolu s hosty ze spřízněných kapel. Fanoušci vyjadřují obrovskou podporu. Končit se teda rozhodně nebude.

Na post pěvce nastupuje Míra Prasopes Císler (ex-Požár mlýna, ex-Tleskač, Kníry), díky čemuž se nevytrácí veselý a do jisté míry autoritativní punc skupiny. Přicházejí první větší festivaly, kde se chytlavé refrény zavrtávají již do stovek hlav návštěvníků a nezřídka se ztichlým nočním areálem nese zahalekání "hajnej ty jsi hovado", nebo "selka je slyšet, selka je cítit". TRAUTENBERK jsou opět v plné síle. O rok později už jsou na velkých pódiích jako doma, předskakují Lemmymu Killmisterovi z MOTÖRHEAD na RFP, setkávají se se špičkou české festivalové scény na akcích jako Basinfirefest, nebo Keltská noc a stále rozšiřují svoje pole působnosti dál a dál za hranice regionu.

 Další koncerty skupiny Trautenberk
Oficiální web skupiny Trautenberk: https://www.trautenberktanzmetal.cz/


Štítky: Hudba, Metal / HC, Rock, Hudba, Rock, Pop, Hudba, Elektronika, Party, Hudba, Elektronika, Party, Hudba, Rock, Pop, Hudba, Elektronika, Party, Hudba, Elektronika, Party

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně -Semilasso, Palackého třída 12, BrnoPRODEJ VSTUPENEK Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně -Semilasso, Palackého třída 12, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci Trautenberk - Jemnosvět tour 2018- koncert v Brně -Semilasso, Palackého třída 12, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?