Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty v Pardubicích

Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích

Akce již proběhla!

15.3.2019

Akce již proběhla!

Ideon , 53002 Pardubice, Jiráskova 1963

Cena:390,-

PRODEJ VSTUPENEK Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích -Ideon , 53002 Pardubice, Jiráskova 1963 prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích

Po vyprodaném turné a nabité letní sezóně zahýbe skupina Traktor koncertními šachovými figurkami a zavře se na podzim ve studiu, aby zde dokončila očekávané album. S ním pak vtrhne příští rok v únoru a březnu do domácích hal s nabitou energií, speciální scénou, efekty a výpravnými projekcemi na velkém pódiu. 

Šachovnice tour 2019 startuje 15.2. v Plzni a pokračuje přes mnoho měst včetně ostravské arény až do Fóra Karlín 23. března.
Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné) jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.
Slevy ZTP ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty skupiny Traktor
Oficiální web skupiny Traktor: http://www.traktor-rock.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích -Ideon , 53002 Pardubice, Jiráskova 1963PRODEJ VSTUPENEK Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích -Ideon , 53002 Pardubice, Jiráskova 1963 prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci Traktor Šachoffnice Tour - koncert v Pardubicích -Ideon , 53002 Pardubice, Jiráskova 1963 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?