Úvod  -> Volný čas v Olomouckém kraji  ->  Volný čas v Olomouci

Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc

Akce již proběhla!

25.10.2018

Akce již proběhla!

Kino Metropol, Sokolská 2, Olomouc

Cena:170 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc -Kino Metropol, Sokolská 2, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc

Konečně doma! Cestujeme proto, abychom o tom mohli vyprávět, právě jsme přijeli a jedeme zase na cestu. S vyprávěním o cestě, která stála za to! 
Začíná série nejlepších přednášek, jaké z téhle cesty uděláme! Burčák, který ještě kvasí, nic není učesané, ale vše je ještě živé. Přijďte, protože tohle už neuvidíte! Teď je to ten pravý živák!

Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak jsme dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy, plameny autogenů a hlavně to nebrat celé moc vážně! Sáhli jsme si na dno, vyřešili neřešitelné problémy, ale lezlo nám to na nervy mnohem méně, než jsme čekali. Vždycky je to sranda, když to přežijete! A tahle cesta je jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, to se vám musí stát!
Pojďte si poslechnout, jak jsme vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje, pro výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá televizi! Technokratická diktatura jak ze sci-fi. Svět budoucnosti, kde nechcete žít! A zase zpátky do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, abychom konečně v uzbeckém Samarkandu dokončili cestu kolem světa! A odsud pak ve stopách naší první výpravy na dno pouště vyschlého Aralu až konečně domů!
Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák!
Přijďte i vy, stojí to za to!Štítky: Přednáška / Konference, Cestování

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc -Kino Metropol, Sokolská 2, Olomouc

PRODEJ VSTUPENEK Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc -Kino Metropol, Sokolská 2, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci Trabanti v Olomouci - Velká cesta domů!- Olomouc -Kino Metropol, Sokolská 2, Olomouc na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?