Volný čas na Vysočině  >  Volný čas v Havlíčkově Brodě

Trabanti v Havlíčkově Brodě- Havlíčkův Brod

13.03.2018

Městské divadlo a kino Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod

Cena:170 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Trabanti v Havlíčkově Brodě- Havlíčkův Brod -Městské divadlo a kino Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Trabanti v Havlíčkově Brodě- Havlíčkův Brod

Trabantem Hedvábnou stezkou aneb skoč, křídla si připneš později

Po sedmi letech doplněná a rozšířená verze

Chcete vědět, jak to celé začalo? A proč je trabant žlutý? Jak jsme vůbec netušili, která bije, a nebyli si jistí, jestli dojedeme alespoň do Istanbulu? Přijďte na vyprávění o naší první cestě po Hedvábné stezce doplněné o příběhy, které jsme se báli vyprávět. 


Tahle výprava byla skokem do neznáma. Bez zkušeností a bez vybavení po stopách karavan Hedvábné stezky – od Íránu bez kapky benzínu, skrz zvrácenou diktaturu Turkmenistánu, napříč Uzbekistánem, kde na jedné straně září perly Hedvábné stezky a na druhé uprostřed pustiny stojí stále funkční gulag, napříč Kazachstánem, kde neleží píď asfaltu do Ruska prolezlého korupcí. Vedro atakující 60 stupňů nad nulou a strašlivé cesty, jaké nenajdete ani v Africe.

Unikátní fotografie a filmové záběry z cesty, která ukázala, že to jde. Cesty napříč zeměmi, kam se málokdo podívá.Štítky: Přednáška / Konference

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Trabanti v Havlíčkově Brodě- Havlíčkův Brod -Městské divadlo a kino Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod

Zaslat odkaz na kulturní akci Trabanti v Havlíčkově Brodě- Havlíčkův Brod -Městské divadlo a kino Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?