Úvod  -> Koncerty v Olomouckém kraji  ->  Koncerty v Olomouci

TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN

Akce již proběhla!

17.12.2019

Akce již proběhla!

20:00

Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc

Cena:1640,-

PRODEJ VSTUPENEK TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc koupit vstupenku na TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN

TARJA opět míří do Česka! Exkluzivní vánoční koncerty v novém hudebním složení a s novým programem odehraje hned ve čtyřech městech!

Finská zpěvačka TARJA TURUNEN si již tradičně pro své české fanoušky připravila speciální vánoční koncerty. Po loňských naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech odehraje Tarja v tomto roce před Vánoci hned čtyři vystoupení se zbrusu novým programem a úplně novým hudebním seskupením.

Rocková, operní a metalová zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný tradičních písní za speciálního doprovodu violoncella, kláves a kytar. V tomto složení bude Tarja hrát vůbec poprvé! A jako tečku přidá take část s oblíbenou písní Ave Maria. Přijďte si užít tuto jedinečnou show a naladit se na přicházející svátky!

Na tento neopakovatelný zážitek se můžete těšit 16. prosince ve Zlíně v Kongresovém centru, 17. prosince v Olomouci v kostele Panny Marie Sněžné, 18. prosince v Hradci Králové v centru Aldis a 19. prosince v Ostravě v hale Gong.

S koupí vstupenek příliš neotálejte, ať vám tato kouzelná show neunikne! Ten, kdo viděl některý z vánočních koncertů Tarji v uplynulých letech, bude jistě souhlasit, že jde o nejkrásnější vánoční koncerty, jake se v Česku uskutečnují. Tarja se na vás těší i letos a to s novým programem "Christmas Together"!

ULOŽIT SI TUTO AKCI

TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc

PRODEJ VSTUPENEK TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc prodej vstupenek  TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na TARJA- Olomouc- koncert finské zpěvačky- TARJA TURUNEN -Kostel Panny Marie Sněžné Olomouc

Zaslat odkaz na akci emailem