Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Plzni

Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň

Akce již proběhla!

16.05.2018

Akce již proběhla!

Anděl Café, Bezručova , Plzeň

Cena:160 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň -Anděl Café, Bezručova , Plzeň

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň

Hudba dua Tara Fuki je naprosto svébytná (své kořeny má ve společných improvizacích, které jsou postupně hlouběji propracovávány), křehce dynamická a výrazově nesmírně bohatá. Obohacená o otisky různých hudebních stylů s příchutí dálek, vytváří originální krasohled ženského nitra.

Jejich písně pro dvě dřevěná těla, protkaná mazlivým zvukem polštiny, vytváří na první poslech křehkou pavučinu tónů, která se mávnutím smyčce dokáže měnit v nebezpečnou past. 

Od svého vzniku slaví Tara Fuki koncertní úspěchy po celé Evropě (ČR, Slovensko, Francie, Německo, Itálie, Rakousko, Švédsko, Polsko, Rusko, Ukrajina, Jugoslávie, Rumunsko, Holandsko, Anglie...) a střední Americe. V letech 2005—2007 Tara Fuki prezentovaly Českou republiku dětským představením Kapka ve Francii. Za svou hudbu obdržely ocenění české Akademie populární hudby v kategoriích Alternativní hudbaworld music a Objev roku za rok 2001 a v kategorii World music za rok 2007. V roce 2007 vystoupily jako první česká kapela na mezinárodním hudebním veletrhu WOMEX ve španělské Seville. V roce 2015 získaly cenu odborné poroty na showcasovém festivalu Czech music crossroads. 

Na své poslední řadové desce Winna se duo opět vrací ke svým kořenům: k čistým a křehkým písničkám, bez hostů, bez elektroniky… jen dvě cella, dva krásné hlasy a dvě svébytné dámy. 

Diskografie : Auris (2007) Kapka (2003 Piosenki do snu (2001) Sens (2010) Winna (2014) The Best of Tara fuki (2015) – vyšlo i na vinylu 

Andrea Konstankiewicz-Nazir 
- dále hrála v kapele BOO, hudebně-taneční formaci Rale a ve francouzském Kubilai Khan Investigations 

Dorota Barová 
- rovněž zpívala se skupinou Chorchestr a Asyl Akt, nyní hraje v kapelách Kuzmich Orchestra, Vertigo quintetŠtítky: Hudba, Pop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň -Anděl Café, Bezručova , Plzeň

PRODEJ VSTUPENEK Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň -Anděl Café, Bezručova , Plzeň

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci Tara Fuki v Plzni- koncert Plzeň -Anděl Café, Bezručova , Plzeň na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?