Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Tachově

Suvereno (SK) Live- Tachov

Akce již proběhla!

13.03.2020

Akce již proběhla!

Kiwi Music Klub, Husitská 53, Tachov

Cena:150 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Suvereno (SK) Live- Tachov -Kiwi Music Klub, Husitská 53, Tachov

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Suvereno (SK) Live- Tachov

Pohodový koncert uvědomělého hip-hopu, po prvé nás přijede do Tachova navštívit úžasný člověk, tvůrce motivující hudby SUVERENO. 

Asi o něm tolik nevíš, ale k hip hopu se dostal již v roce 1996, kdy mu poprvé učaroval a začal tak poslouchat a shromažďovat všechny dostupné alba zpoza velké louže. V roce 2000 během nástupu na střední školu vznikají společně s tehdejším parťákem Cigom (dnes H16) první texty a studiové nahrávky jako nově zřízena kapela 2H POZITIV. Na prvních koncertech vystupují ve spolupráci s Petržalský Dilema (dnes Majk Spirit) a po čase sestavu doplňují ještě Vladis a DJ Wugy. V roce 2003 pod psedudonymem MCL, vznikají jeho první sólo skladby a také první pokusy o beatbox. Následně v roce 2004 se sestava rozděluje na dvě části: 2H + a H16. Spolu s Vladisom začínají pracovat na prvním albu, kdy se k nim přidává DJ Skeptik.
Na závěr roku 2005 na jejich vlastní náklady vychází první oficiální počin skupiny 2H POZITIV - Taktomalobyťataktobude. Po něm v roce 2006 pracují na prvním profi videosingly Barová, který nakonec vychází na EPčku Bar Element. Vysokorozpočtovým klip Barová se dostává do televizí začátkem následujícího roku a po menší změně v podobě remixové verze. Toto video započalo profesionálnější fázi fungování kapely a s tím spojené nahrávání dalšího alba, tentokrát již pod vydavatelstvím JK Records. Ve skupině se ponovom namísto skeptiků objevuje mladý talentovaný producent Deryck.
Ná závěr roku 2007 tak vychází další album s názvem Premium. Těsně před vydáním však JK Records náhle ukončilo svou vydavatelskou činnost a vydání alba se tak přesouvá do rukou El suverénně a jeho Gold Dust Records. Naledující roky pod zkráceným pseudonymem Suvereno, začíná pracovat na prvním sólovém debutu. Přípravu alba přerušuje účast na úspěšném muzikálu Příběh ulice, který odehrál přes 100 repríz na Slovensku i v Čechách. Na jaře 2010 vychází dlouho očekávané sólo debut s názvem Král vs Joker. Po něm následuje turné "10 LET 2H + Tour" společně s Vladisom, který rovněž vydává své sólo.
Začátkem roku 2011 opět participuje na muzikálu Příběh ulice 2 a tentokrát už i autorsky. V létě toho roku vydává druhou část své sólo trilogie s názvem Zlatá střední cesta, v podobě mixtapu. Už počínaje albem Král vs Joker nastává úzká spolupráce s Majka Spiritem a producentem DJem grimasy, nakolik si v místě svého bydliště zřídili malé nahrávací studio. Vzniká tak myšlenka na nahrání společného EP. Během tohoto období koncertuje na turné ke svému mixtapu Zlatá střední cesta Tour 2012 a rovněž jako host na Spiritovy koncertech k jeho sólo alba. V listopadu roku 2012 vydává dlhoohlasovanú závěrečnou třetí část své Trilogie s názvem Alchymista. Ihned od začátku následujícího roku 2013 probíhá k tomuto úspěšnému alba turné Alchymista Tour 2013 s 23-ma koncertními zastávkami na Slovensku a v Čechách. Album Alchymista získává zlatou desku za více než 3000 prodaných nosičů a natočilo se k němu 10 videoklipů. Po uzavření své sólo Trilogie začíná pracovat na novém albu, které by měl Urie světlo světa v roce 2014 již pod zkrácenou značkou SUVE.
Pod touto skratkou sa skrývajú symboly ako S loboda, U menie, V edomie, E nergia, ale tiež slovo „suverenita“ - nezávislosť ako kľúčová črta v jeho tvorbe a v živote.
S.U.V.E. je teda viac než hudba. Je to životný príbeh, skúsenosti a premena človeka, ktorý sa snaží ísť dobrým príkladom pre mladých ľudí....

Vstup 15+ letŠtítky: Hudba, Hip Hop / R&B, Umění, Party, Tanec

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Suvereno (SK) Live- Tachov -Kiwi Music Klub, Husitská 53, Tachov

PRODEJ VSTUPENEK Suvereno (SK) Live- Tachov -Kiwi Music Klub, Husitská 53, Tachov

KOUPIT VSTUPENKY na Suvereno (SK) Live- Tachov -Kiwi Music Klub, Husitská 53, Tachov

Zaslat odkaz na akci emailem