Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty ve Zlíně

ŠKWOR/UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018/- koncert Zlín

16.02.2018

19:30

Sportovní hala Euronics Zlín

Cena:445,-

PRODEJ VSTUPENEK ŠKWOR/UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018/- koncert Zlín -Sportovní hala Euronics Zlín prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ŠKWOR/UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018/- koncert Zlín

Kapela ŠKWOR vyráží na své největší halové turné. Máme se na co těšit.

S blížícím se podzimem se množí dotazy fanoušků Škwor na nové album a koncertní plány na následující rok, během nějž populární rocková parta oslaví své už dvacáté narozeniny. Teď konečně nastal čas utnout všechny spekulace a začít servírovat fakta! Jubilejní desáté řadovky, která dostala název Uzavřenej kruh, se dočkáme letos v listopadu. Ale to je jen předzvěst bouře, která nastane v roce 2018, kdy kapela vyrazí na své dosud největší halové turné.

"Nový album se právě dokončuje a venku by mělo bejt už za pár tejdnů. Než se tak ale stane, musíme bejt přesvědčený, že jsme udělali maximum k naší spokojenosti," komentuje aktuální stav novinky Uzavřenej kruh frontman Petr Hrdlička a dodává, že tak jako předchozí nahrávky, i tato vznikala v naprosté tvůrčí svobodě: "Při psaní písniček nás nic nesvazuje, na to si ani nepotrpíme. Ani nemáme žádnou dohodu nebo představu, jestli bude album takový nebo makový. Píšeme prostě písničky, jak nás co napadne a není to podle žádnýho klíče nebo konceptu."

Dle slov kapely by měla být novinka o něco tvrdší a "šlapavější", než předchozí studiové album Hledání IDentity. Chybět ale určitě nebude ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahraje nové písně fanouškům naživo.

Na to si sice budeme muset počkat až do roku 2018, ale o to větší palba to pak bude. Právě v roce oslav svých dvacátých narozenin se totiž kapela rozhodla posunout laťku svých koncertů zase o něco výš a vydá se na své největší turné.
Další koncerty skupiny Škwor
Oficiální web skupiny Škwor: http://www.skwor.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

ŠKWOR/UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018/- koncert Zlín -Sportovní hala Euronics
 
ZlínZaslat odkaz na kulturní akci ŠKWOR/UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018/- koncert Zlín -Sportovní hala Euronics Zlín na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?