Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha

23.10.020

19:00

Forum Karlín Praha

Cena:1190,-

PRODEJ VSTUPENEK ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha koupit vstupenku na ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha

Oficiální vyjádření pořadatele akce najdete ZDE!

Akce byla zrušena z organizačních důvodů. Vstupné lze vrátit v místě zakoupení vstupenek. Pro online nákupy je třeba vyplnit formulář ZDE!

Tradiční český hudební časopis Rock&Pop již bezmála třicet let přináší fanouškům rockové a populární hudby široký přehled o dění napříč žánry a generacemi.

8. května 1990 vyšlo první vydání časopisu Rock&Pop, tehdy ještě v novinové formě. Prvním šéfredaktorem byl Jiří Černý, na jeho pozici ho poté vystřídal již zesnulý Vojtěch Lindauer, Ivan Ivanov nebo například Martin Hošna. Od roku 2015 je šéfredaktorkou Martina Jablanovská. Časopisu Rock&Pop se za celých třicet let podařilo získat a udržet si nejen své čtenáře, ale i prestiž a pověst seriózního hudebního periodika. 

„K Rock&Popu jsem se dostala ve svých šestnácti letech, neboť jsem si chtěla přečíst něco o kapele své lásky Vaška. Ten mi tenkrát pouštěl na kazetě svoji novou píseň Traktor a na krku nosil visací zámek. Jaké překvapení, že jsem ho u článku v sestavě kapely Visací Zámek nenašla. Vaška už jsem nikdy neviděla, ale s Rock&Popem jsme si zůstali věrni,“ vzpomíná Martina Jablanovská.

6. května se tak uskuteční velkolepá oslava ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ. Mezi gratulanty a účinkujícími budou zástupci české a slovenské scény, kde časopis vychází, i té zahraniční, které věnuje polovinu svého obsahu: Ska-P (ESP), Gaia Mesiah (CZ) a Iné Kafe (SK).

 „Přidáme-li to, že s naší současnou redakcí a šéfem časopisu Richardem Harušťákem slavíme pětiletku, musíte uznat, že si takový mejdan zasloužíme. Zasloužíte si ho i vy, už jen proto, že čtete tyto řádky, že nás kupujete. Chceme vás všechny vidět. Ve Fóru Karlín 6. května!“ dodává šéfredaktorka Martina Jablanovská

SKA-P
Jedna z nejvlivnějších kapel ska i punku, madridští bouřliváci Ska-P, se do ČR ráda vrací, jelikož tu má mnoho příznivců. Věrní fanoušci i ti, kteří ještě neslyšeli naživo písně z nejdůležitějších alb Que Corra la Voz (2002), Lágrimas y Gozos (2008) nebo aktuálního Game Over (2018), si oslavu třicetin časopisu Rock&Pop nesmí nechat ujít. 

GAIA MESIAH
Bouřlivou partu kolem Marky Rybin netřeba představovat. Jejich comeback po pěti letech byl v roce 2016 jednou z nejzásadnějších událostí tuzemské hudební scény. 6. února tohoto roku pokřtili v pražském Lucerna Music Baru svůj živák Refresh in Golden Hive a v současné době dojíždí Refresh tour po klubech České republiky. 

INÉ KAFE
Sama slovenská punkrocková formace Iné Kafe má důvod slavit, a tak jste ji 17. ledna mohli vidět v pražském Fóru Karlín, jak oslavuje svých pětadvacet let. To si ale připravila pro své fanoušky speciální řadu koncertů se symfonickým orchestrem. Na narozeninách časopisu Rock&Pop se Iné Kafe ukážou opět jako bouřliví punkeři s plným zvukem, kteří dokonale doplní trojici kapel, při nichž propotíte nejedno tričko.  ULOŽIT SI TUTO AKCI

ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha

PRODEJ VSTUPENEK ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha prodej vstupenek  ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ/SKA-P (ESP)/+ CZ & SK HOSTÉ- Praha -Forum Karlín Praha

Zaslat odkaz na akci emailem