Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty ve Svitavách

Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl

Akce již proběhla!

14.08.2019

Akce již proběhla!

Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl

Cena:250 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl -Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl

Queenie míří pod širé nebe do Litomyšle! Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice - QUEENIE - Queen tribute band, vystoupí v rámci letního turné také na státním zámku Litomyšl, a to na Zámeckém návrší. Zažijte Bohemian Rhapsody na živo! 

Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus. To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem.

Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru.Štítky: Hudba, Rock, Pop, Hudba, Umění, Party, Rock, Pop, Tanec, Hudba, Rock, Pop, Hudba, Rock, Pop, Pro děti, Přednáška / Konference, Umění, Osobní rozvoj, Hudba, Umění, Party, Rock, Pop, Tanec, Hudba, Rock, Pop, Hudba, Rock, Pop, Pro děti, Přednáška / Konference, Umění, Osobní rozvoj

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl -Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl

PRODEJ VSTUPENEK Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl -Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl

KOUPIT VSTUPENKY na Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl -Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl

Zaslat odkaz na kulturní akci Queenie pod širým nebem!- koncert Litomyšl -Zámek Litomyšl, Jiráskova 93, Litomyšl na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?