Středočeský kraj  >  Nymburk

PivoTest Nymburk 2017/Pocta Vladimíru Mišíkovi/Dvoudenní vstupenka

15.09.2017-16.09.2017

15:00

Hřiště Starý Polaban NymburkPopis akce PivoTest Nymburk 2017/Pocta Vladimíru Mišíkovi/Dvoudenní vstupenka

PivoTest Nymburk, který letos vstupuje do 3. ročníku, dává menším českým pivovarům možnost představit své umění vaření piva a návštěvníkům prožít se zlatavým mokem a dobrou muzikou „krásné poetické odpoledne“. Kromě kvalitního piva vařeného převážně v lokálních minipivovarech a menších pivovarech se na pódiu vystřídají takové kapely jako Vltava, Znouzectnost či Telegraf. V předvečer PivoTestu pak proběhne partnerský festival "Pocta Vladimírovi Mišíkovi", jehož vrcholem bude koncert Vladimíra Mišíka se skupinou ETC... Hudební příznivci se mohou těšit i na Blanku Šrůmovou, Jana Saharu Hedla a Něžnou noc nebo na kapely Hitfakers či Rózinky. Vstupenky tak lze koupit na jeden, či zvýhodněně na oba dva dny partnerských akcí.

Cena:450,-


PRODEJ VSTUPENEK PivoTest Nymburk 2017/Pocta Vladimíru Mišíkovi/Dvoudenní vstupenka -Hřiště Starý Polaban Nymburk prodej vstupenek Ticketstream

PivoTest Nymburk 2017/Pocta Vladimíru Mišíkovi/Dvoudenní vstupenka -Hřiště Starý Polaban
 
NymburkZaslat odkaz na kulturní akci PivoTest Nymburk 2017/Pocta Vladimíru Mišíkovi/Dvoudenní vstupenka -Hřiště Starý Polaban Nymburk na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?