Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha

27.10.2020

T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, Praha

Cena:590 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha -T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha

Od blbce až po nejosvícenější, všichni tvoříme nějaké vztahy. Lépe či hůře. Asi se nemusím ptát, zda každý z nás chce mít dobré vztahy, úžasná přátelství a hluboká naplňující partnerství... Teď jde o to, jak to udělat a také jak nezapomenout na ten nejdůležitější vztah, ten k sobě.

O čem přednáška bude?

Na přednášce vám chci nabídnout upřímné vztahové zkoumání, které povede k porozumění proč, jak, k čemu a s kým. Vztahy mají své zákonitosti a principy, jenž často neznáme nebo dokonce ignorujeme. Někteří lidé jen panáčkují podle společenských klišé a napodobují pseudo-vzory, od kterých si vezmou jen velmi omezené příklady chování mužů a žen. Dospělí mezi sebou vytvářejí vztahy na základě svých nevědomých vzorců zachycených z dětství a na podloží nejrůznějších osobních traumat a frustrací.

Často se pak stane, že zalepujeme nenasycené díry ve své duši nesplnitelnými nároky na své protějšky. Chybí opravdovost, hloubka a schopnost zralejší komunikace. Hrajeme hry pro dosažení svého nebo se takticky potlačujeme ve jménu nějakého profitu či obavy. I na ty z nás, kteří se snaží žít vědomě a následovat volání svého srdce, čekají nerozbalené lekce a témata na zkoumání.

 

Pokud neumíme být sami, přetrváváme často ve vyprázdněných a přežitých svazcích. Máme různé bokovky, náhražky, výmluvy a kompenzační mechanismy a nebo jsme se spokojili se základním vyčpělým stereotypem, který neumíme, nechceme nebo nedokážeme změnit. Také ale existují nádherná přátelství, která ukazují na citlivá a zralá místa v naší duši.

Společně si tedy posvítíme především na tato témata:

  • BLÍZKOST - co to znamená a jak ji více naplňovat
  • NÁROČNÉ SITUACE - které to mohou být a co s nimi
  • UČEBNÍ LEKCE jako nedílná součást vztahových poznání
  • SPOLUPRÁCE aneb buď bojujeme nebo tvoříme
  • VÝTAH z pekla do nebe a někdy zpět :-)

Ještě než se uvidíme na přednášce vám posílám k zamyšlení pár otázek:

Kde se bere touha po skutečném vztahovém poznání? Co je třeba ve vztazích přestat dělat nebo začít? Jaký mohu udělat upgrade ve vztahu k sobě?

I když jsme už zkušení nebo prostě teprve vyplouváme, věřím, že můžeme společně otevírat svá sevření, jít víc do hloubky a přestat hrát kohosi. Neumírejme bez skutečného poznání, kdo jsme my a kdo byli oni.

Přijďte na přednášku vzkřísit vaše vztahování se.

Humor i hloubka zaručeny! Opravdovost na křídlech inspirace zajištěna! Tipy, příklady, videa a to nejlepší, co dokážu :-)

Pavel MoricŠtítky: Přednáška / Konference, Osobní rozvoj

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha -T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, Praha

PRODEJ VSTUPENEK Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha -T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY na Pavel Moric: Vztahy (druhý termín)- Praha -T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, Praha

Zaslat odkaz na akci emailem