Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha

Akce již proběhla!

20.10.020

Akce již proběhla!

20:00

Phenomen Music Bar Praha

Cena:199,-

PRODEJ VSTUPENEK NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha koupit vstupenku na NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha

Naši milí hosté,


cítíme (umocněno dobou) velkou zodpovědnost a myslíme na váš komfort, ale především na vaše zdraví. Rozhodli jsme se přesunout představení Na Stojáka z klubu PHENOMEN a to jen o dvě patra výše, do Paspova sálu (vstup přes restauraci Potrefená husa Na Verandách), kde umíme zaručit větší rozestupy mezi stoly a prostor bude přirozeně provětrán otevřenými okny. Činíme tak jen a pouze s ohledem na vás, naše hosty. Ostatní služby včetně nápojového menu a pokrmů, které si rádi v průběhu představení dopřáváte, bude zachováno.


Těšíme se na Vás, tým klubu PHENOMEN


Máte rádi humor? Rádi se smějete?


PHENOMEN si Vás dovoluje pozvat na unikátní večer nesoucí název NA STOJÁKA. Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek naživo u nás v klubu. Přinášíme Vám nové vydání jedinečné a neotřelé zábavy v kombinaci s výbornými drinky a skvělým jídlem!

Vážíme si Vaší loajality, kterou nám prokazujete neutuchajícím zájmem o toto představení, které máme v programu klubu pravidelně od května roku 2010.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha

PRODEJ VSTUPENEK NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha prodej vstupenek  NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na NA STOJÁKAKlub otevřen od 19:00, začátek představení 20:00- Praha -Phenomen Music Bar Praha

Zaslat odkaz na akci emailem