Koncerty v Praze  >  Koncerty v Praze

JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha

02.12.2018

19:00

Roxy Prague Praha

Cena:890,-

PRODEJ VSTUPENEK JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha

Jorge Blanco odkládá pražský koncert. Pracuje na novém albu.

Mexický zpěvák a herec Jorge Blanco odkládá svůj plánovaný pražský koncert. Vystoupení, které bylo plánováno na termín 20.3. v klubu Roxy, se uskuteční v náhradní termínu 2. 12. 2018. Hvězda populárního seriálu Violeta se nyní musí soustředit na nahrávání svého nového alba, které v Praze uvede v české premiéře. V současné době je Jorge se svou kapelou a spolupracovníky v nahrávacích studiích a veškerou svou energii věnuje právě debutovému albu.

"Je mi moc líto, že nestihneme dorazit do Prahy v původně plánovaném termínu. Chci dát maximum do svých nových písniček, a tak bohužel nezvládnu dorazit. Slibuji, že koncert v prosinci bude o to lepší a všichni se máme na co těšit," vzkazuje Jorge svým fanouškům do Prahy.

Jorge Blanco je slavný především díky ústřední roli v Disneyovském seriálu Violeta, který je populární po celém světě a má miliony fanoušků. Jorge se po natáčení Violety vrhnul na hudební kariéru s stačil vydat několik písniček. Ty se staly populárními a na Youtube mají desítky milionu shlédnutí.

Již zakoupené vstupenky na pražský koncert zůstávají v platnosti a jejich majitelé je mohou využít na nový koncertní termín 2. prosince.


ULOŽIT SI TUTO AKCI

JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague
 
Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?