Koncerty v Praze  >  Koncerty v Praze

JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha

20.03.2018

19:00

Roxy Prague Praha

Popis akce JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha

První sólový koncert Jorge Blanca v Praze!

Jorge Blanco, mexický idol dívek, který se proslavil díky Disneyho seriálu "Violetta", představí fanouškům svůj sólový debut - osobitý mix popu, funku a soulu. V úterý 20. března 2018 v pražském klubu Roxy ukáže, že za hezkou tváří se skrývá duše opravdu nadaného muzikanta Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream.

Jorge začal hrát na kytaru v pouhých pěti letech. "Vždy jsem si zpíval jen pro zábavu, protože jsem byl velmi plachý na to abych vystoupil veřejně. Kytara pro mě byla dar. S její pomocí jsem dokázal překonat svou plachost", vzpomíná Jorge.

Svou kariéru zahájil v roce 2007 rolí v hudební reality show "High School Musical: La Selección". O několik let později byla Blancovi nabídnuta velká role Léona v Disneyově telenovele "Violetta", která se stala skutečnou legendou pro celou jednu generaci! Během turné nazvaného "Violetta - naživo" už pravidelně hrál před vyprodanými arénami po boku hvězdné kolegyně Martiny Stoesselové. "Když stojím na jevišti, cítím nevysvětlitelný nával adrenalinu", říká Jorge.

Po "Violettě" podepsal Blanco novou smlouvu s firmou Hollywood Records a singlem "Summer Soul" chce ukázat světu nové směřování jeho hudební kariéry. "Všechno, co dělám, nedělám jen pro sebe, ale především pro své fanoušky. Z nadcházejícího klubového turné jsem nadšený! A věřím, že budou právě i mí fanoušci."

Cena:890,-


PRODEJ VSTUPENEK JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

ULOŽIT SI TUTO AKCI

JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague
 
Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci JORGE BLANCO live!/& The 8th Wonder/- koncert Praha -Roxy Prague Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?