Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

HOUPACÍ KONĚ- Praha

27.10.020

20:30

Malostranská Beseda Praha

Cena:200,-

PRODEJ VSTUPENEK HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HOUPACÍ KONĚ- Praha

Ve srovnání s dějinami vesmíru hrajeme poměrně krátce, víc o tom říkat ne­chceme, není to zas tak důležitý. Během těch let jsme několikrát změnili sestavu, od roku 2015 se mezi českými, moravskými, slovenskými a berlínskými benzínkami pohybujeme takhle: Pavel Nepivoda, Martin Palaščák, Honza Strnad a Jirka Imlauf. Tím, co pro nás dělají, ale ke kapele patří i Petr Kuneš, Honza Brambůrek a Lukáš Franz, bez nich bychom to už nejspíš zapíchli na benzínce v Ústí u Globusu, ve Zdibech nebo kousek od obce Oslavička mezi Velkým Meziříčím a Třebíčí Případně někde u vsi Žebrák na cestě od Berouna do Plzně. Beze srandy.

Všechny důvody, kvůli kterým kapely obvykle hrají, platí i v našem případě. Holky, přilepšení na kapesném, útěk od televize. Postupně se ale tím hlavním stala chuť vstávat kolem desáté dopoledne.

Nikdy jsme pořádně nevěděli, jak pojmenovat, co vlastně hrajeme, dáváme do tý písmenkový polívky všechno, co máme rádi, od Ray Charlese po Moderat. Líbí se nám slovo rokenrol.

ULOŽIT SI TUTO AKCI

HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha

PRODEJ VSTUPENEK HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha prodej vstupenek  HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na HOUPACÍ KONĚ- Praha -Malostranská Beseda Praha

Zaslat odkaz na akci emailem