Úvod  -> Volný čas v Jihomoravském kraji  ->  Volný čas v Brně

Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno

30.09.2020

Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

Cena:70 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno -Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno

HEDVÁBNÁ STEZKA – pěšky a stopem z Evropy do Číny – Lost Czech Man

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo zabalit si malý batoh a vydat se po stopách dávných karavan, které putovaly po stovky let z Evropy do Číny? Cestovatel Martin Půlpán, vystupující pod pseudonymem Lost Czech Man, se na takovou cestu vydal a nyní vás provede desítky tisíc kilometrů přes ta nejkrásnější, ale i nejzapadlejší místa na bájné Hedvábné stezce!

Vydáme se za dobrodružstvím, které se dá zažít jen jednou za život. Budeme putovat přes historická místa, která určovala chod dějin. Poznáme bájná města střední Asie, ztratíme se v nedostupných horách nebo ve vyprahlých pouštích. Celkem navštívíme třináct států a regiony, o kterých jste třeba nikdy ani neslyšeli nebo se neodvážili tam vydat. To vše pěšky nebo stopem a bez letadel!  

Dozvíte se vše o historii jednotlivých zemí, poznáte spoustu zajímavostí o národech žijících v těch nejzapadlejších koutech světa jejichž vývoj právě Hedvábná stezka určovala.   

Dostanete spoustu tipů, jak tuto staletou karavanní stezku zdolat bezpečně na vlastní pěst.

CO ČINÍ CESTOVÁNÍ S LOST CZECH MAN TAK VÝJIMEČNÉ?

Především setkávání s obyčejnými lidmi. Uprostřed zasněžených hor, rozpálených pouští nebo v nedostupné džungli. Tam všude můžete být svědky neuvěřitelných příběhů, které vám nenabídne žádná cestovní kancelář.

Křesťanský klášter, muslimská mešita, budhistický chrám nebo pastevecká jurta. To je jen malý výčet míst, kde při svých cestách přespává, potkává zajímavé lidi a byl svědkem neuvěřitelných lidských příběhů.

Staňte se součástí humorných cestovatelských vyprávění, která zaujala již tisíce fanoušků na sociálních sítích!Štítky: Přednáška / Konference, Cestování, Stand-up

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno -Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno -Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny- Brno -Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

Zaslat odkaz na akci emailem