Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno

Akce již proběhla!

14.02.2020

Akce již proběhla!

ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

Cena:99 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno -ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno

2020. HAZED X Loose Lips Showcase! Neotřelá zahraniční i lokální jména za mixem, vynikající zvuk, minimalistický ale funkční light design a mlha. Hodně mlhy! Tentokrát s absolutní legendou acid housu a londýnským a bristolským zástupcem značky Loose Lips.

POSTHUMAN  .I Love Acid : Glasgow  UK
Postuhuman aka Joshu Doherty — jeden z veteránů na UK klubové scéně a mistr syrového acid housu a moody slomo techna. První releasy téměř před dvaceti lety na legendární IDM značce SKAM. Po roce 2000 parties ve zrušené stanici londýnského metra spolu s Aphex Twinem, Ceephax Acid Crew nebo zástupci labelů Warp a Raphlex. Roku 2007 spolu s Lukem Vibertem zakládají noc zaměřenou primárně na acid s absolutně "nečekaným" názvem I Love Acid, která byla vyhlášena v minulém roce DJ Magazinem jako Best Club Event. Roku 2010 vzniká vinyl only label Balkan Vinyl s releasy od Jerome Hill, Cardopusher, Neville Watson nebo Mark Archer z Altern8. Roku 2018 zde vychází posthumánní album Mutant City Acid inspirované estetikou počítačových her přelomu osmdesátých a devadesátých let, cyberpunkem a krásou exoplanet. Deska je průletem věčně deštivou futuristickou megapolí se všemi jejími rozplizlými neony a kovovými konstrukty v mlze se ztrácejících mrakodrapů, oživenou vznášedli, kybernetickými organizmy a divoce koexistující lidskou faunou. Na téhle desce slyšíme acid v té nejlepší formě, zvuk silně napojený na původní kořeny s mnoha důležitými přesahy dokonale životaschopný a etablovaný pro druhou dekádu 21. století. Své hudební vize a releasy vydává Posthuman aktuálně na takových značkách jako X-Kalay, Tusk Wax, Dixon Avenue Basement Jams, B12, Chiwax, Shipwrec nebo Craigie Knowes.

 MEDALLION MAN Loose Lips  London ✺ UK
Medallion Man je spoluzakladatelem a hybnou silou stojící za respektovaným ostrovním brandem Loose Lips, což je ambiciózní hudební platforma fungující od roku 2014 a zastřešující pod sebou DJs, producenty, promotérské aktivity, label, mix série a rozhlasové pořady. Mimoto stojí Medallion Man za fungováním Threads Radio, labelem 20/20 Vision Recordings s releasy od hudebníků jako Carl Finlow, Versalife, Reedale Rise nebo Walter Ego a nově i techno vinyl only vydavatelstvím Reposition. Jeho vlastní DJing eklekticky překračuje všechny hranice a stylově putuje kdesi mezi housem, technem, elektrem, acidem a UK bass music.

PHYSIK  Loose Lips : Bristol  UK
Tajná bristolská spojka Loose Lips klanu. Všestranný house / deep techno producent a DJ, co dokáže vzít crowd na solidní cestu do středu vzdálených mlhovin.

HAZE BOYS  Oneiro & Hotdogg  Brno
 Štítky: Hudba, Elektronika, Party

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno -ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno -ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Hazed X Loose Lips w/ Posthuman [UK]- Brno -ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

Zaslat odkaz na akci emailem