Úvod  -> Koncerty v Královehradeckém kraji  ->  Koncerty v Hradci Králové

HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava

Akce již proběhla!

17.08.2018-18.08.2018

Akce již proběhla!

19:45

Letní parket Výrava (zastřešený) Výrava

Cena:325,-

PRODEJ VSTUPENEK HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava -Letní parket Výrava (zastřešený) Výrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava

Jedná se o zastřešený areál s kapacitou 800 míst k sezení , vzdálený přibližně 12km od Hradce Králové.
Výstavba výravského letního parketu začala na podzim roku 1997. První velký koncert se zde uskutečnil v 12. června 1998, kdy ve Výravě zahrála kapela Žlutý pes. Během uplynulých jedenácti sezón na parketu vystupovaly největší české a slovenské hudební hvězdy - Kabát, Divokej Bill,Kryštof, Chinaski, Olympic, Katapult, Monkey Business, Lucie Bílá, Vladimír Mišík a etc., Dan Nekonečný a Šum Svistu, Support Lesbiens, No Name, Helena Vondráčková, Tublatanka, Laura a její tygři, Aneta Langerová, Horkýže Slíže, Pražský výběr , ze zahraničních kapel Smokie, Slade a Sweet a mnoho dalších.

Hospoda přímo v areálu (dění na pódiu přenášeno na obrazovku ), bary, grilované speciality, stanování na přilehlé louce, možnost parkování motorek a kol ,velkoplošné projekce, parkoviště v blízkosti areálu.

Další koncerty skupiny Harlej
Oficiální web skupiny Harlej: http://harlej.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava -Letní parket Výrava (zastřešený)
 
VýravaPRODEJ VSTUPENEK HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava -Letní parket Výrava (zastřešený) Výrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Zaslat odkaz na kulturní akci HARLEJ, KOMUNÁL/TLUSTÁ BERTA/- koncert Výrava -Letní parket Výrava (zastřešený) Výrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?