Koncerty v Praze  >  Koncerty v Praze

EVANESCENCE/Synthesis Live with orchestra/- koncert Praha

17.03.2018

20:00

KCP - Kongresové centrum Praha Praha


PRODEJ VSTUPENEK EVANESCENCE/Synthesis Live with orchestra/- koncert Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce EVANESCENCE/Synthesis Live with orchestra/- koncert Praha

Evanescence se vrátí do Prahy. V Kongresovém centru zahrají se symfonickým orchestrem

Praha, 2. října 2017 - Dvojnásobní držitelé ceny Grammy Evanescence se v příštím roce vydávají na turné se zastávkou v Praze. Se symfonickým orchestrem a chystaným albem Synthesis, které bude obsahovat nejoblíbenější písně v nových aranžích, vystoupí 17. března 2018 v pražském Kongresovém centru. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 6. října v 10 hodin v síti Ticketstream.
Synthesis je čtvrtým studiovým albem, které skupina vydává. Kromě starších oblíbených písní má obsahovat i dvě zcela nové skladby, které Evanescence na turné představí za doprovodu plnohodnotného orchestru. Nahrávku produkovali bubeník Will Hunt a skladatel a aranžér David Campbell známý mimo jiné pro spolupráci s Justinem Timberlakem, Muse, Adele, Michaelem Jacksonem a dalšími.
"Tenhle projekt pro mě opravdu hodně znamená. Pod zvukem bubnů a kytar je v naší hudbě nesčetně vrstev," říká zpěvačka Amy Lee. "Spolupráce s Davidem Campbellem nakonec vyústila v předělání písní do úplně nových aranží, nejen co se smyčců, komplikovaného programování a experimentování týče. Bude to naše první turné s orchestrem a já jsem tak nadšená, že se to děje. Soustředím se hlavně na vokály, emoce a příběh, který jsme v průběhu let vytvořili. Mám také radost z nového materiálu - kromě dvou nových skladeb jsou tam také opravdu krásné instrumentální momenty. Celá věc proudí jako jeden velký dynamický soundtrack," doplňuje.
Vedle klasických vstupenek jsou v prodeji také VIP balíčky, které se dají pořídit na stránkách kapely.
Koncert přináší ICP Live ve spolupráci s Fource.


ULOŽIT SI TUTO AKCI

EVANESCENCE/Synthesis Live with orchestra/- koncert Praha -KCP - Kongresové centrum Praha
 
Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci EVANESCENCE/Synthesis Live with orchestra/- koncert Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?