Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

DREAM THEATER- koncert v Praze

Akce již proběhla!

15.2.2020

Akce již proběhla!

20:00

TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Cena:od 890,-

PRODEJ VSTUPENEK DREAM THEATER- koncert v Praze -TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Popis kulturní akce DREAM THEATER- koncert v Praze

Dream Theater oznamují evropské turné! Jednou ze zastávek bude také Praha.

Dvakrát nominovaní na cenu Grammy, progresivní hudební titáni, DREAM THEATER s potěšením oznamují turné napříč evropským kontinentem, jež bude oslavovat poslední album „Distance Over Time“, ale také významný milník kapely, 20 let od vydání uznávané desky Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

„The Distance Over Time Tour - Celebrating 20 Years Of Scenes From A Memory“ je naplánováno na začátek roku 2020. V lednu a únoru vyrazí Dream Theater na 28denní tour napříč 16 evropskými státy a fanoušci se mohou připravit na opravdu nezapomenutelnou show. V každém městě se můžete těšit na ohromný téměř 3hodinový set. Uslyšíte jak nové skladby z posledního alba, ale také průřez komplexní diskografií skupiny k oslavě 20. výročí klíčového koncepčního alba Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

Tento večer si rozhodně nemůžete nechat ujít! Poznačte si proto do svých diářů datum 15. února, protože v tento den se v pražské Tipsport areně uskuteční monstrózní show velikánů DREAM THEATER.ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.ticketportal.cz/event/DREAM-THEATER?idp=1462145

DREAM THEATER- koncert v Praze -TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

PRODEJ VSTUPENEK DREAM THEATER- koncert v Praze -TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Zaslat odkaz na akci emailem