Úvod  -> Festivaly ve Středočeském kraji  ->  Festivaly v Berouně

ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník

Akce již proběhla!

12.07.2019-13.07.2019

Akce již proběhla!

16:31

Točník Točník

Cena:1300,-

PRODEJ VSTUPENEK ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník -Točník Točník koupit vstupenku na ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- 
Točník
 -Točník
 
Točník Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník

15. ročník festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se uskuteční v areálu pod hradem Točník.

Na základě pozitivních ohlasů pro vás i v roce 2019 v rámci letní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové VIP Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ. VIP Hradní kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.
VIP Hradní kemp má plánovanou kapacitu zhruba 1400 návštěvníků resp. 700 stanů (stany si návštěvníci staví vlastní). Půjde o bezpečný, oplocený, hlídaný a osvětlený prostor s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití mobilních telefonů, nákupem potravin a nápojů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a WC s pravidelným úklidovým servisem.
VIP Hradní kemp má limitovanou kapacitu a proto funguje na principu "kdo dřív přijde, ten dřív bydlí". Doporučujeme proto koupit si vstupenku v předprodeji. Budete tak na festival přijíždět s jistotou zajištěného ubytování a také s úsporou v podobě levnější vstupenky do VIP Hradního kempu (případně i na celý festival).

ULOŽIT SI TUTO AKCI

ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- 
Točník
 -Točník
 
Točník

PRODEJ VSTUPENEK ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník -Točník Točník prodej vstupenek  ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- 
Točník
 -Točník
 
Točník Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník -Točník Točník

Zaslat odkaz na kulturní akci ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Točník -Točník Točník na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?