Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Plzni-sever

ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice

13.03.2020

20:00

KD Kozojedy Kralovice

Cena:395,-

PRODEJ VSTUPENEK ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy Kralovice koupit vstupenku na ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy Kralovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice

Arakain zahájí turné 2020 již v lednu!

Metalová kapela Arakain se po vydařeném pozimním tour k CD Jekyll & Hyde chystá na další koncertování. Tentokrát turné zahájí již na konci ledna 2020, konkrétně 25. ledna v Karlových Varech. V rozpisu tour nechybí Jindřichův Hradec, Kolín, Jablonec nad Nisou nebo Valašské Klobouky, ale i místa jako Trutnov nebo Teplice, kde Arakain koncertuje jen vzácně. Fanoušci se tak již od začátku nového roku mají opět na co těšit!

Arakain na tour vyrazí se svojí poslední řadovou desku JEKYLL & HYDE, která se zároveň brzy po svém vydání stala zlatou a stále se těší pozitivním reakcím posluchačů i hudební kritiky. Fanoušci si během turné užijí jak skladby z nové desky, tak i léty ověřené tradiční hity Arakainu, stejně jako songy, které se delší dobu nehrály.

Arakain svým tour naváže na vydařený koncertní podzim a vy si můžete vychutnat nezaměnitelnou atmosféru těchto koncertů.

V roli hostů se představí JEREM´I a WALKMANZDalší koncerty skupiny Arakain
Oficiální web kapely Arakain: http://arakain.eu/info/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy KralovicePRODEJ VSTUPENEK ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy Kralovice prodej vstupenek  ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy Kralovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na ARAKAIN- TOUR K CD JEKYLL & HYDE 2020- koncert Kralovice -KD Kozojedy Kralovice

Zaslat odkaz na akci emailem